1893–1983
barevná litografie
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 32,5 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 19 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Miró v tisku
barevná litografie
20 x 40 cm
Signatura: PD Miró v tisku
barevná litografie 220/300
37 x 53 cm
Signatura: PD Miró v tisku
barevná litografie
32,5 x 50,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
32 x 49,5 cm
barevná litografie
19 x 38 cm
Signatura: Miró v tisku
grafický list 1619/2000
32,5 x 22,5 cm
Signatura: LD Miró v tisku, PD razítko Miró
barevná litografie
46,5 x 22 cm
Signatura: PD Miró v tisku
barevná litografie
46,5 x 22 cm
Signatura: Miró v tisku
světlotisk
20 x 40 cm
Signatura: v desce Miró