1893–1983
světlotisk
20 x 40 cm
Signatura: v desce Miró
barevná litografie
66,5 x 54 cm
průmyslová litografie
84 x 56 cm
průmyslová litografie
76 x 50 cm
Signatura: Miro
barevná litografie 220/300
44 x 60 cm
Signatura: v tisku Miró
litografie
32,5 x 49,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie 70/75
41 x 62,5 cm
Signatura: nesignováno