1922–2011
192
150 %
160 000 Kč
11 459 Kč
310 000 Kč
linorytová matrice
10 x 18 cm
linorytová matrice
8,5 x 19,5 cm
linorytová matrice
13 x 14,5 cm
linorytová matrice
14,5 x 15,5 cm
linorytová matrice
14 x 33,5 cm
Signatura: PD JV
linorytová matrice
19,5 x 6,5 cm
linorytová matrice
24 x 6 cm
linorytová matrice
12,5 x 17,5 cm
linorytivá matrice
11 x 6 / 12 x 9,5 cm
2009
barevná litografie 27/100
48,5 x 33 cm
Signatura: J. Válová 09
2009
barevná litografie 52/100
48,5 x 32,5 cm
Signatura: J. Válová 09
olej, špony, plátno
85 x 116 cm