1922–2011
192
150 %
160 000 Kč
11 459 Kč
310 000 Kč
suchá jeha
15 x 10,8 cm
Signatura: J. Válová 96
6,5 x 5,5 cm
Signatura: J + K Válovy
15 x 11 cm
Signatura: J. Válová 96
15,8 x 10,8 cm
Signatura: J. Válová 96
15 x 11 cm
Signatura: J. Válová 96
27 x 29,5 cm
Signatura: J. Válová 74
suchá jehla, autorský tisk
6 x 11,5 cm
Signatura: J. Válová 80
lept 81/135
29,5 x 24 cm
Signatura: PD J. Válová 92
litografie 2/50
11 x 8 cm
Signatura: PD J. Válová 81
tuš, akvarel, papír
11 x 9 cm
Signatura: PD J. Válová 80