1922–2011
192
150 %
160 000 Kč
11 459 Kč
310 000 Kč
olej, špony, plátno
85 x 116 cm
pastel, křídy, karton
58 x 89 cm
Signatura: PD J. Válová 99
lept 75/135
29,5 x 23,5 cm
Signatura: PD J. Válová 92
2009
barevná litografie 54/100
48,5 x 32,5 cm
Signatura: J. Válová 09
2009
barevná litografie 47/100
48,5 x 32,5 cm
Signatura: J. Válová 09