41
117 %
201 666 Kč
2 200 Kč
950 000 Kč
kombinovaná technika, asambláž, dřevo, plátno
v 136 ✕ š 108 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda, 1986
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
akryl, plátno
v 110 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu 2 x J. Kovanda 1989
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
objekt
20 x 20 x 8 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 1991
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, tempera, karton
52 x 39 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda / 2001
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
105 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda / 1989
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 2/84
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2007
kombinovaná technika, olej, papír
61 x 44 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 16. 9. 07
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, tempera, kvaš, karton
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu Kovanda
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
62 x 45,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda
kombinovaná technika, tempera, akryl, kvaš, pastel
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 3/84
kombinovaná technika, tuš, tužka, akvarel, karton
45 x 62,5 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
dřevěná plastika
v. 107 cm
Signatura: sign. zespodu J. Kovanda 1991
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |