41
117 %
201 666 Kč
2 200 Kč
950 000 Kč
objekt
20 x 20 x 8 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 1991
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, tempera, karton
52 x 39 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda / 2001
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
105 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda / 1989
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 2/84
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |