41
117 %
201 666 Kč
2 200 Kč
950 000 Kč
barevná litografie 54/60
v 17 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. Kovanda
serigrafie 66/100
v 64 ✕ š 44 cm
Signatura: PD J. Kovanda 2013
barevná litografie 54/60
v 17 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. Kovanda
v 70 ✕ š 50 cm
v 62 ✕ š 45 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 11/85
akryl, plátno
v 110 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu 2 x J. Kovanda 1989
62,5 x 45 cm
Signatura: na rubu Kovanda
objekt
20 x 20 x 8 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 1991
59,5 x 42 cm
Signatura: na rubu Kovanda 11/94
koláž, kresba tuší, pastel
33 x 24 cm
Signatura: na rubu Kovanda 5/89
koláž, kvaš, pastel, tuš
13,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
2012
tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: PD J. Kovanda