1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
suchá jehla, autorský tisk, ruční papír
35 x 23,5 cm
Signatura: PD monogram J. J. 68
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jiří John
35 x 23,5 cm
olej, vrypy, plátno
32 x 67 cm
41 x 29,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1968
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jiří John
suchá jehla, autorský tisk
23,5 x 12 cm
Signatura: PD J. J. 61
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jiří John
suchá jehla 2/50
29,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1966
suchá jehla, autorský tisk
19 x 29 cm
Signatura: PD Jiří John 62
24,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1963
mezi lety 1970 - 1972
29,3 x 21,6 cm
Signatura: na rubu pozůstalostním razítkem Jiří John Nachlass