1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
litografie
v 21,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
1946-47
olej, plátno
32,5 x 35 cm
Signatura: nesignováno
32 x 35 cm
Signatura: značeno vzadu tužkou J. John