1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
koloáž, asambláž, dřevěná deska
v 45 ✕ š 58 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1987-8
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
asambláž, deska
v 90 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1996
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kombinovaná technika, lité laky, sololit
v 179 ✕ š 119 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1992
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
asambláž, lité laky, překližka
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu J. Vožniak 1978
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
dřevěná plastika, asambláž, koláž, fotografie autor
138 x 59 cm
Signatura: sign. dole na fotografii J. Vožniak, na rubu Jaroslav Vožniak 2001
kombinovaná technika, asambláž, lité laky, sololit
95 x 66 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1990
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
lité laky, deska
197,5 x 147 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak, PU Jaroslav Vožniak, na rubu Jaroslav Vožniak 1992
asambláž, olej, sololit
80,5 x 103 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1994
kombinovaná technika, asambláž, plastika, lana, des
125 x 82 x 14 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak 67, na rubu Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
60. léta 20. s
kresba tuší, koláž, dřevěná deska
71 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
lité laky, dřevěná deska
180 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1992
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kobinovaná technika, asambláž, koláž, malba, dřevot
71,5 x 99 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1988
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |