1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
akryl, karton
38,5 x 55,5 cm
Signatura: Jaroslav Vožniak
lité laky, sololit
30 x 40 cm
Signatura: na rubu jaroslav vožniak 1997
lité laky, sololit
30 x 40 cm
Signatura: na rubu jar. vožniak 1997
lité laky, sololit
38 x 30 cm
Signatura: vzadu jaroslav vožniak 1989
suchá jehla 30/12
50 x 64 cm
Signatura: Jaroslav Vožniak 1971
lité laky
39 x 49,5 cm
Signatura: nesignováno
lité laky, sololit
30 x 38 cm
akvarel, karton
27 x 32,5 cm
Signatura: vožniak
komb. technika
32 x 44 cm
lité laky, sololit
30 x 40 cm
Signatura: vzadu j. vožniak 1993
akvarel, karton
41 x 58 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak
lité laky, sololit
30 x 40 cm
Signatura: vzadu J. Vožniak 1993