1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
kombinovaná technika, tuš, akvarel, karton, akryl
40 x 58 cm
Signatura: PD J. Vožniak
koláž
24 x 19 cm
Signatura: Jaroslav Vožniak
kombinovaná technika, tuš, akvarel, karton
40 x 57,5 cm
Signatura: PU J. Vožniak
akryl, karton
39 x 55 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak
koláž
21 x 15 cm
Signatura: Jaroslav Vožniak 1988
40 x 58,5 cm
Signatura: PD J. Vožniak
olejové laky, koláž
36,5 x 27 cm
Signatura: Jarosl. Vožniak 90
suchá jehla 14/30
54 x 66 cm
Signatura: Jaroslav Vožniak 77
40 x 58 cm
Signatura: J. Vožniak
olej, sololit
25 x 28 cm
Signatura: vzadu Jaroslav Vožniak 1991
nitrolak, karton
62 x 45 cm
Signatura: jaroslav vožniak
nitrolaky, sololit
21,5 x 36,5 cm
Signatura: jaroslav vožniak