1912–1986
140
230 %
156 Kč
4 454 Kč
1984, 1975, 1984, 1976
4 x dřevoryt (27/100,3/10040/100), 2 x lept (4/20)
8 x 9 / 15 x 10 cm
Signatura: 4 x Tyxa Jaroslav, 2 x Jaroslav Tyxa
4 x dřevoryt (27/100, 27/100, 17/100), 1 x lept, akvarel
9 x 10,5 / 11,5 x 14,5 cm
Signatura: 2 x J. Tyxa, 2 x Tyxa Jaroslav, 1 x Jaroslav Tyxa
olej, lepenka
49,5 x 67 cm
Signatura: PD J. Tyxa 1960
suchá jehla, akvarel 1/30
12,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1972
dřevoryt, akvarel 10/100
14 x 24 cm
barevný dřevoryt 47/100
15,5 x 27 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1974
dřevoryt 11/100
15 x 9 cm
Signatura: PD J. Tyxa
dřevoryt 11/100
15 x 9 cm
Signatura: J. Tyxa
7 x 10,5 cm
Signatura: Tyxa Jaroslav
barevný dřevoryt 21/100
8,5 x 6 cm
Signatura: Jaroslav Tyxa 1973
barevný dřevoryt 2/100
15 x 10 cm
Signatura: Jaroslav Tyxa 1976
dřevoryt 11/100
15 x 9 cm
Signatura: J. Tuxa