1912–1986
140
230 %
156 Kč
4 454 Kč
3 x barevný dřevoryt (16/100, 1/100)
14 x 16,5 / 11 x 14 / 10,5 x 15,5 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav, 2 x PD J. Tyxa
olej, sololit
32 x 64 cm
Signatura: PD J. Tyxa 1972.
3 x dřevoryt (16/100)
15 x 10,5 / 9 x 11 / 7,5 x 9 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav 85., 2 x PD J. Tyxa
2 x barevný lept (24/30, 31/40)
9,5 x 18 / 13 x 10 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav, Jaroslav Tyxa
barevný dřevoryt, 3 x dřevoryt
8,5 x 11 / 7,5 x 12,5 cm
Signatura: UD 3 x Tyxa Jaroslav (85), Jaroslav Tyxa
1983, 1983, 1974, 1971
barevný dřevoryt, kolorovaný dřevoryt, lept, dřevoryt 61/100
10,5 x 14,5 / 10 x 11,5 cm
Signatura: 2 x Jaroslav Tyxa (83, 1974), 1 x Tyxa Jaroslav, 1 x J. Tyxa v tisku
1984, 1984, 1983
2 x dřevoryt, barevný dřevoryt 71/100, lept
11,5 x 15,5 / 6,5 x 5,5 cm
Signatura: 3 x UD Tyxa Jaroslav (84, 84, 83), PD J. Š.
olej, lepenka
40 x 60 cm
Signatura: PD J. Tyxa 1973
lept, akvarel
8,5 x 12 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav
1984, 1976
lept, akvarel / dřevoryt, akvarel 15/100
7 x 11 / 9 x 11 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav 84., J Tyxa v tisku / UD Jaroslav Tyxa, PD 1976
2 x barevný dřevoryt (63/100, 58/100)
20,5 x 28 / 22,5 x 29,5 cm
Signatura: 2 x PD J. Tyxa
dřevoryt, akvarel 8/30
21,5 x 39 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1971