1883–1942
olej, plátno
50 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1934
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
komb. technika, papír
22,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Král 1930
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kresba tuší, papír
19 x 29 cm
Signatura: sign. PD K
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |