1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
olej, plátno
v 115 ✕ š 90 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 65.
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
70 x 96 cm
Signatura: sign. PD J. Grus, LD 1932
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
85,5 x 95 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 1938
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |