1891–1983
81
118 %
44 000 Kč
410 Kč
75 000 Kč
olej, tempera, lepenka
v 80 ✕ š 98 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 1939, na rubu J. Grus
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
100 x 140 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1965 - 70
barevné křídy, pastel, lepenka
42 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Grus
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kvaš, pastel, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD J. Grus, PD 1950
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 44 cm
Signatura: sign. PD J. Grus
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |