1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie
v 58 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, linkovaný papír
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
18,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
18,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
15 x 20 cm
Signatura: Jan Zrzavý
litografie
10 x 6 cm
Signatura: J. Z. 20 v tisku
litografie
9,5 x 6,5 cm
Signatura: J. Z. v tisku
litografie
16 x 14,5 cm
Signatura: J. Z. 20 v tisku
6 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
9,5 x 6,5 cm
Signatura: J. Z.
1913
pův. dřevoryt
15 x 20 cm
9 x 5,5 cm
Signatura: monogram J. Z.
4,4 x 11,5 cm
Signatura: Jan Zrzavý
5,5 x 7 cm
Signatura: monogram J. Z.