1895–1976
70
139 %
883 Kč
12 000 Kč
měkký kryt 20/50
39,5 x 29,5 cm
Signatura: Jan Rambousek 1937
14,6 x 11 cm
Signatura: nesignováno
12 x 8,6 cm
Signatura: nesignováno
10,5 x 13,8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11,3 x 8,6 cm
Signatura: Rambousek