1895–1976
70
139 %
883 Kč
12 000 Kč
2 x barevná litografie
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: 2 x neznačeno
původní litografie
41 x 32 cm
Signatura: LD Jan Rambousek v tisku
původní litografie
41 x 32 cm