1821–1908
58
111 %
360 Kč
27 000 Kč
v 7 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD J. Nowopacký 80 v tisku
barevná litografie
v 17 ✕ š 23,5 cm
Signatura: neznačeno
v 17 ✕ š 23 cm