1821–1908
57
111 %
360 Kč
27 000 Kč
barevná litografie
v 17 ✕ š 23,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 17 ✕ š 23 cm
Signatura: neznačeno
v 7 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD J. Nowopacký 80 v tisku
v 7 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD J. Novopacky 80 v tisku
1880
7 x 9,5 cm
Signatura: LD J. Nowopacky 80 v tisku
1903
chromolitohrafie
17 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
21,5 x 17 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
17 x 21,5 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno