1821–1908
58
111 %
360 Kč
27 000 Kč
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
1903
chromolitografie
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
1880
7 x 9,5 cm
Signatura: LD J. Novopacky 80 v tisku
olej, plátno
63,5 x 79,5 cm
Signatura: značeno PD Ruisdael
1880
7 x 9,5 cm
Signatura: J. Novopacky 80 v tisku
1880
2 x lept
8 x 10,5 cm (2 ks)
Signatura: 2 x J. Novopacký 80 v tisku
7 x 9,5 cm
Signatura: J. Nowopacký v tisku
akvarel
11,5 x 15 cm
Signatura: PD J. Nowopacký
8 x 10,5 cm
7 x 9,5 cm
Signatura: J. Nowopacký