1870–1955
olej, dřevěná deska
v 26,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD J. Dědina
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, překližka
v 26 ✕ š 35 cm
Signatura: LD J. Dědina
kolem r. 1910
olej, dřevěná deska
39,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jan Dědina
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |