1870–1955
olej, plátno
v 110,5 ✕ š 124,5 cm
Signatura: PD Jan Dědina
kresba tuší, tužka, akvarel
v 44,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD Jan Dědina 1921
kresba tužkou, akvarel
35,5 x 25 cm (výřez
Signatura: LD Jan Dědina
1954
olej, plátno
85 x 67 cm
Signatura: PD Jan Dědina 1954
1954
olej, plátno
85 x 67 cm
Signatura: PD Jan Dědina 1954
olej, dřevěná deska
24,5 x 19 cm
Signatura: Jan Dědina
1916
kresba tužkou, kvaš, akvarel
53 x 44 cm
Signatura: UD J. Dědina 1916
1916
kresba tužkou, akvarel, kvaš
52,5 x 44 cm
Signatura: UD J. Dědina 1916
olej, dřevěná deska
24,5 x 19 cm
Signatura: PD Jan Dědina
kresba tužkou, pastel
35 x 22 cm
Signatura: PD Jan Dědina
kvaš, tuš, akvarel
45,5 x 39 cm
Signatura: Jan Dědina
kresba tužkou, pastel
43 x 31 cm
Signatura: Jan Dědina