27
139 %
220 000 Kč
1 600 Kč
230 000 Kč
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: na rubu 2003 Jakub Špaňhel
2004
barevná litografie
76 x 60 cm
Signatura: PD Jakub Špaňhel 2004
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
2012
barevná serigrafie 15/40
69 x 49,5 cm
Signatura: PD Špaňhel 2012, LD monogram JŠ 2012 v tisku