1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
olej, plátno
v 110 ✕ š 127,5 cm
Signatura: LD J. Obrovský 1909
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
bronzová plastika
v. 54 cm
Signatura: sign. vlevo J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, dřevěná deska
48,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 920
1915
olej, lepenka
47 x 62 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský 915
kolorovaná pálená hlína
v. 80 cm
Signatura: sign. dole J. Obrovský 1930
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
pálená hlína, kolorováno
v. 57 cm
Signatura: sign. zezadu dole J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
59 x 85 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
plastika, pálená hlína, kolorováno
výška 38 cm
Signatura: sign. zprava 1931 / J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
plastika, polychromovaná pálená hlína
v. 80 cm
Signatura: značeno na plintě J. Obrovský 1930
olej, dřevěná deska
80 x 65 cm
Signatura: PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
54 x 43,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |