1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
olej, plátno
59 x 85 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
pálená hlína, kolorováno
v. 57 cm
Signatura: sign. zezadu dole J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
plastika, pálená hlína, kolorováno
výška 38 cm
Signatura: sign. zprava 1931 / J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |