1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
plastika, polychromovaná pálená hlína
v. 80 cm
Signatura: značeno na plintě J. Obrovský 1930
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, dřevěná deska
80 x 65 cm
Signatura: PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
54 x 43,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |