1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
klihovaná sádra, kolorovaná
v. 81 cm
Signatura: sign. dole J. Obrovský 1930
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olejová tempera, karton
39 x 31 cm
Signatura: sign. LD J.O. 29
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
47 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 41
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, malířská lepenka
24,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD J.O. 39
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1914
akvarel, karton
35 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský 914
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |