1882–1949
85
121 %
600 Kč
850 000 Kč
kolorovaná pálená hlína
v. 80 cm
Signatura: D J. Obrovský 1930
barevná litografie
34,5 x 25,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský 44.
původní litografie
31 x 23 cm (výřez)
Signatura: neznačeno