109
133 %
532 Kč
1 101 Kč
2009
akryl, plátno
30 x 43 cm
Signatura: D Komárek 2009
2008
barevná litografie, autorský tisk
6,5 x 19,5 cm
Signatura: Komárek 2008
2008
18 x 13 cm
Signatura: Komárek 2008
2009
barevná litografie 59/100
37,5 x 54 cm
Signatura: Komárek 2009
2009
barevná litografie 58/100
30,5 x 46 cm
Signatura: Komárek 2009
2009
barevná litografie 60/100
23 x 32 cm
Signatura: Komárek 2009
2008
18 x 14,5 cm
Signatura: Komárek 2008
2008
15,5 x 12 cm
Signatura: Komárek 2008
2008
19,5 x 14,5 cm
Signatura: Komárek 2008
2008
20 x 14,5 cm
Signatura: Komárek 2008
2008
19 x 14,5 cm
Signatura: Komárek 2008
54 x 75,5 cm
Signatura: PD Komárek 2001