109
133 %
532 Kč
1 101 Kč
90. léta 20. stol.
Signatura: PD Komárek
barevná litografie 21/130
v 22 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Komárek 2010
3 x barevná litografie (87/100, 1/130, 18/130)
23 x 32 / 21 x 28 cm
Signatura: 3 x PD Komárek (2009, 2010, 2010)
barevná litografie 3/60
v 27 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD Komárek, PD 2003, UD autorské razítko Ivan Komárek
2009, 2010
3 x barevná litografie (88/100, 63/130, 4/130)
22 x 31,5 / 21 x 28 cm
2009
barevná litografie 58/100
37,5 x 53,5 cm
Signatura: PD Komárek 2009
2010
2 x barevná litografie (14/130, 3/130)
21,5 x 28 / 21 x 28 cm
Signatura: 2 x PD Komárek 2010
2010
2 x barevná litografie (13/100, 3/130)
21,5 x 28 / 21 x 28,5 cm
barevná serigrafie 24/80
42 x 60 cm
Signatura: PD Komárek, 27. února 1993
barevná litografie 27/95
43 x 59,5 cm
Signatura: PD Komárek, autorské razítko Ivan Komárek 22. září 1993
2009
barevná litografie 42/100
37,5 x 54 cm
Signatura: PD Komárek 2009
2010
2 x barevná litografie (9/130, 63/130)
21 x 28 / 21 x 28 cm