1880–1934
57
163 %
260 Kč
140 000 Kč
olej, malířská lepenka
46 x 54 cm
Signatura: PD Boettinger 30
1924
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: LD Hugo Boettinger 1924