1880–1934
57
163 %
260 Kč
140 000 Kč
1904
olej, lepenka
70 x 89,5 cm
Signatura: PD Hugo Boettinger 1904
olej, plátno
65 x 49 cm
Signatura: PD Hugo Boettinger 39
olej, plátno
65 x 49 cm