1887–1962
14
115 %
120 000 Kč
180 000 Kč
olej, plátno
v 73 ✕ š 92 cm
Signatura: LD Z. Eberl
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
v 54 ✕ š 73 cm
Signatura: PD FZ Eberl
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: LD F. Eberl
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LU Fr. Eberl
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |