1887–1962
14
115 %
120 000 Kč
180 000 Kč
olej, plátno
v 73 ✕ š 92 cm
Signatura: LD Z. Eberl
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
v 54 ✕ š 73 cm
Signatura: PD FZ Eberl
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 46 cm
Signatura: LD F. Eberl
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Fr Eberl
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |