1887–1962
14
115 %
120 000 Kč
180 000 Kč
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Fr Eberl
v 22 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD F Z Eberl
olej, dřevěná deska
41 x 32,5 cm
Signatura: PD nečitelná (pod rámem)
akvarel, pastel
34 x 26 cm
Signatura: PD 2 x Eberl
uhel
31,5 x 24 cm
Signatura: PD F. Eberl 1938