1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
suchá jehla 94/300
41,5 x 32 cm
Signatura: UD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kombinová technika, kvaš, akvarel
40 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Tichý 36
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
32,7 x 25,6 cm
Signatura: sign. Tichý 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej na plátně
34,5 x 80,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Tichý 35
Vyvolávací cena: | 1 350 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 35
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
15,5 x 35 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, akvarel, kvaš, tuš, karton
39 x 28 cm
Signatura: sign. PD Tichý 42
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
malba tuší, akvarel, karton
50,5 x 34 cm
Signatura: sign. DU František Tichý 43
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
27 x 22 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
20,1 x 20,25 cm
Signatura: sign. DU Tichý 44
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tříbarevná suchá jehla
29,6 x 39,2 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
akvarel, kresba, karton
36 x 47 cm
Signatura: sign. DU Tichý 41.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |