1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
akvarel, tužka
35 x 27 cm (výřez)
Signatura: sign. UD František Tichý 46 s dedikací
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akvarel, vrypy
27 x 19 cm
Signatura: sign. LD Tichý 32
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
28,1 x 22 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |