1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
15,5 x 35 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 35
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |