1896–1961
445
129 %
43 000 Kč
9 250 Kč
1 900 000 Kč
26,5 x 22,5 cm
Signatura: František Tichý 49
27,8 x 19,9 cm
Signatura: nesignováno
1952
kresba tužkou, papír
10,5 x 13 cm
Signatura: Tichý 52
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13,8 x 9,2 cm
Signatura: LD Tichý 43
akvarel, tužka, papír
15 x 10 cm
Signatura: PN fr. Ti. 56.
kvaš, tužka, papír
14 x 12 cm
Signatura: DU Tichý 49
27,7 x 20 cm
Signatura: DU Tichý 42
litografie
23,5 x 17 cm
Signatura: PD Tichý 36
8 x 5,6 cm
Signatura: nesignováno
15,8 x 9,7 cm
Signatura: DU Tichý 42
14 x 22 cm
Signatura: PD Tichý 35