1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
olej, plátno
53 x 43 cm
Signatura: sign. PD F. Süsser 33
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, sololit
54 x 48 cm
Signatura: sign. PD Süsser
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
26 x 36 cm
Signatura: sign. LD Süsser
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |