1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
olej, plátno
82 x 100 cm
Signatura: sign. PD Süsser 35
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Süsser 1944
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
81 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD F. Süsser
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |