1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
olej, plátno
v 95 ✕ š 110 cm
Signatura: PD F. Šimon 1903
barevný lept 47/250
v 30 ✕ š 39 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku, autorské razítko
barevný lept, č. 292
v 39 ✕ š 31 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku
barevný lept, č. 292
v 31 ✕ š 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, LN monogram TFŠ v tisku
v 31 ✕ š 30 cm
v 29,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram TFŠ v tisku