1866–1941
132
143 %
121 142 Kč
21 583 Kč
550 000 Kč
olej, karton
v 39 ✕ š 51,5 cm
Signatura: LD Kaván
olej, plátno
v 39,5 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Kaván