1912–1992
73
132 %
300 Kč
15 000 Kč
barevný pastel
39,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Emler, na rubu autorské razítko
tempera, běloba, karton
10 x 25,5 cm
Signatura: LD F. Emler
barevná litografie, autorský tisk
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD F. Emler
kresba tuší, akvarel, karton
19,5 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Emler
olejová tempera, lepenka
45 x 56 cm
Signatura: PD F. Emler
olej, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: LD F. Emler 41