1885–1936
31
179 %
130 000 Kč
850 000 Kč
olej, plátno
v 38 ✕ š 38 cm
Signatura: PN E. A. Longen 1928
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
1915
olej, lepenka
70 x 98 cm
Signatura: sign. PD E. Pittermann 1915
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
52,5 x 62 cm
Signatura: sign. PN E. A. Longen - 35
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |