1885–1936
31
179 %
130 000 Kč
850 000 Kč
1922
kresba tuší, papír
27,5 x 21 cm
Signatura: sign. LD E. A. Longen 1922
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1915
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. LD 1915 E. Pittermann
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |